
Иако је обећала да ће санација пута ка Рибареву почети “чим временски услови дозволе”, председница општине Апатин, Дубравка Кораћ је дала ново обећање, пролонгирајући почетак радова за “након жетве пшенице”.
Наиме, у одговору на ново одборничко питање на ову тему шефа одборничке групе GG “Апатине пробуди се”, Перице Попића, дато на последњој седници СО Апатин, Кораћева је преиначила свој први одговор. Почетак радова, овај пут, није везала за временске услове, већ за завршетак жетве.
-Због пољопривредних радова који су били интензивни током периода пролећа, у санацију пута кренуће се након жетве пшенице. Од почетка године се раде велике санације саобраћајница у Апатину, а као једна од најкритичнијих препознат је пут ка Рибареву, одговорила је председница општине.
Лепо што је “препозната” критичност овог пута.
Било би још лепше да је то учињено много година раније.
Пре него што је јавност извршила притисак да се “препозна”.
Ј.М.












