
Шест штенаца, бачених у кеси, завезаној са три чвора, хитно требају дом. Сада су на сигурном, али суграђанка која их је спасила нема услова да их задржи.
-Већ три недеље су код мене, толико отприлике и имају, јер тада су још увек имали пупчану врпцу. Надам се да ћемо им заједно пронаћи удомитеље, јер нисам у могућности да их задржим, написала нам је Оливера Дураковић.

Уколико сте заинтересовани за неког од ових лепих куца, јавите се поруком, па ћемо вас повезати са Оливером.

Ј.М.












