
Данас, у кампу код „Беле лозе“, почиње 18. мото сусрет, у организацији Мото клуба “Пантер” из Апатина.
Домаћин је, по традицији, припремио занимљив забавни и музички програм.
Вечерас ће наступит бендови “Маторани” и “Рок трајања”. За сутра је планиран дефиле мотора кроз Апатин, са почетком у 17 часова, након чега ће, у кампу, бити организоване бајкерске игре. За увече је планиран концерц група “Прљави Ромео” и “Кербер”.
Ј.М.












