
Савет за безбедност саобраћаја, општина Апатин и Мото клуб “Пантер” организују сутра од 9 часова бесплатну обуку младих возача за безбедну вожњу. Предавање ће се обавити у великој сали општине, а практични део на паркингу КТЦ-а.
Позивају се сви млади возачи мотора, али и остали заинтересовани да дођу на теоретски, а потом и на практични део обуке који ће бити рађен са групом од 10 до 15 возача.
Ј.М.












