
Приход бродића „Апатинка“ био је 60.000 динара, по основу уговора, наведено је у одговору ЈП “Дунавска обала” на одборничко питање Младена Рашете из одборничке групе ГГ “Апатине пробуди се”.
Подсетимо, бродић “Апатинка” се, пре две седмице, нашао на воденом перформансу СНС-а на Дунаву у Новом Саду. Иако је назив “Апатин” био прелепљен траком, фотографије су недвосмислено потврдиле да се ради о нашем бродићу.
-Приход бродића „Апатинка“ био је 60.000 динара, по основу уговора. Број путника, као и сви остали услови био је у складу са прописаном Уредбом о условима за пловидбу и правилима пловидбе на унутрашњим водама, стоји у одговору ЈП „Дунавска обала“.
Ј.М.












