
Иако се, мало-мало на седницама СО Апатин у одборничким питањима ГГ “Апатине пробуди се” потеже питање недостатка банкомата у Пригревици, мештани овог, али и осталих села у општини, никако да реше овај проблем и поново добију могућност да по своје пензије или плате не морају да долазе у Апатин.
Да се ово питање неће скоро решити, потврдила је и председница општине Дубравка Кораћ, у одговору на одборничко питање Перице Попића којим је, осим Пригревице, обухватио и остала села у општини која су остала без банкомата.
-Након најаве укидања тада постојећег банкомата, контактирано је више банака, међутим према речима представника истих, промет на банкомату није био довољан да покрије трошкове основног одржавања, те је због нерентабилности уклоњен. Тренутно, из истог разлога, не постоји заинтересованост за постављање истог, одговорила је председница општине.
Ј.М.












